Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: required
ka: აუცილებელი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Unknown
ka: უცნობი

en: All
ka: ყველა

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
