Field UI Extras (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: True
kn: ನಿಜ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Date and time
kn: ಸಮಯ ಮತ್ತು ದಿನಾಂಕ
