Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Required
ku: پێویستە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: All
ku: هەموو

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: About
ku: دەربارە

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات
