Field UI Extras (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: required
lt: būtinas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Required
lt: Privalomas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: All
lt: Visi

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: About
lt: Apie

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Date only
lt: Tik data
