Field UI Extras (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: required
lv: obligāts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Required
lv: Obligāts

en: True
lv: Jā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: All
lv: Visi

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Optional
lv: Neobligāts

en: About
lv: Par

en: Date and time
lv: Datums un laiks
