Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: required
ml: ആവശ്യമാണ്

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
