Field UI Extras (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: True
my: အမှန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: About
my: အကြောင်း

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်
