Field UI Extras (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: required
nl: verplicht

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Required
nl: Verplicht

en: True
nl: Waar

en: Unknown
nl: Onbekend

en: All
nl: Alle

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Optional
nl: Optioneel

en: About
nl: Over

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Date only
nl: Alleen datum
