Field UI Extras (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: required
oc: requesit

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Required
oc: Requesit

en: True
oc: Verai

en: Unknown
oc: Desconegut

en: All
oc: Tot

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Optional
oc: Facultatiu

en: About
oc: A prepaus

en: Date and time
oc: Data e ora
