Field UI Extras (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: required
pl: wymagane

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Required
pl: Wymagane

en: True
pl: Prawda

en: Unknown
pl: Nieznany

en: All
pl: Wszystko

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: About
pl: O stronie

en: Date and time
pl: Data i czas

en: Date only
pl: Tylko data
