Field UI Extras (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Required
fa: اجباری

en: True
fa: صحیح

en: Unknown
fa: نامشخص

en: All
fa: همه

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Optional
fa: اختیاری

en: About
fa: درباره

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان
