Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Required
ps: غوښتى

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: All
ps: ټول

en: Configuration
ps: سازول

en: Optional
ps: اختياري

en: About
ps: په اړه
