Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Required
ro: Necesar

en: True
ro: Adevărat

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: All
ro: Toate

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Optional
ro: Opțional

en: About
ro: Despre

en: Date and time
ro: Data și timp

en: Date only
ro: Doar dată
