Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: required
ru: обязательно

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Required
ru: Обязательно

en: True
ru: Истина

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: All
ru: Все

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Optional
ru: Необязательно

en: About
ru: Информация

en: Not required
ru: Не требуется

en: Date and time
ru: Дата и время

en: Date only
ru: Только дата
