Field UI Extras (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: required
sk: požadované

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Required
sk: Povinné

en: True
sk: Pravda

en: Unknown
sk: Neznámy

en: All
sk: Všetky

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Optional
sk: Nepovinné

en: About
sk: Informácie o

en: Date and time
sk: Dátum a čas
