Field UI Extras (8.x-2.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: required
sq: kërkohet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Required
sq: Kërkohet

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: All
sq: Të gjitha

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: About
sq: Informacione

en: Date and time
sq: Data dhe ora
