Field UI Extras (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: required
sv: obligatorisk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: True
sv: Sant

en: Unknown
sv: Okänd

en: All
sv: Alla

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Optional
sv: Valfritt

en: About
sv: Om

en: Date and time
sv: Datum och tid

en: Date only
sv: Enbart datum
