Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Required
ug: زۆرۈر

en: All
ug: ھەممە

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: About
ug: ھەققىدە

en: Date and time
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت
