Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar
