Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Fields
bs: Polja
