Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Fields
ca: Camps

en: Target type
ca: Tipus d'objectiu

en: Source field
ca: Camp original

en: Mapping
ca: Associacions

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina
