Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Save
cy: Cadw

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Fields
cy: Meysydd

en: Target type
cy: Math o darged
