Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Save
fil: Pangalagaan

en: - Select -
fil: - Pumili -
