Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Fields
he: שדות

en: Target type
he: סוג יעד

en: Source field
he: שדה המקור

en: Mapping
he: מיפוי

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
