Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Fields
hu: Mezők

en: Target type
hu: Cél típusa

en: Source field
hu: Forrásmező

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Target
hu: Cél

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Bundle ID
hu: Mezőköteg azonosítója

en: Edit @label
hu: @label szerkesztése

en: Processed @count entities.
hu: @count entitás feldolgozva.
