Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Fields
jv: Field

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
