Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Target
kn: ಗುರಿ
