Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Fields
nn: Felt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
