Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Fields
pl: Pola

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Target
pl: Cel

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Bundle ID
pl: ID zestawu

en: Edit @label
pl: Edytuj @label

en: Target bundles
pl: Wybierz zestawy
