Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Target
ps: موخه

en: Bundle
ps: بنډل
