Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Fields
sk: Polia

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Target
sk: Cieľ

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
