Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
