Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Mapping
am: ማዛመድ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
