Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Fields
az: Sahələr

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Target
az: Hədəf

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
