Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Fields
be: Палі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
