Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Fields
cs: Pole

en: Target type
cs: Cílový typ obsahu

en: Mapping
cs: Mapování

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Target
cs: Cíl

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název
