Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Fields
da: Felter

en: Target type
da: Måltype

en: Source field
da: Kildefelt

en: Mapping
da: Kobling

en: Machine name
da: Internt navn

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Target
da: Mål

en: Entity type
da: Entity-type

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Edit @label
da: Redigér @label
