Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
