Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Fields
ka: ველები

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
