Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Fields
kk: Өрістер
