Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
