Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Fields
sv: Fält

en: Target type
sv: Måltyp

en: Source field
sv: Källfält

en: Mapping
sv: Mappning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Target
sv: Mål

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Bundle ID
sv: Paket ID

en: Edit @label
sv: Redigera @label
