Field Validation (3.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Add
mn: Нэмэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Year
mn: Жил

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Month
mn: Сар

en: Brazil
mn: Бразил

en: Chile
mn: Чили

en: Day
mn: Өдөр

en: France
mn: Франц улс

en: Empty
mn: Хоосон
