Field Validation (3.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (64 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Year
bo: ལོ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Chile
bo: ཆི་ལི།

en: Poland
bo: ཕོ་ལན།

en: Singapore
bo: སིང་ཀ་ཕོར།

en: Day
bo: ཉིན

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Delete rule
bo: སྒྲིག་ལམ་དོར་བ།

en: Belgium
bo: པེ་ལ་ཇེམ།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: Costa Rica
bo: ཁོ་སི་ཐ་རི་ཁ།

en: Czech Republic
bo: སེ་ཙེ་ཁོལ་སྤྱི་མཐུན་རྒྱལ་ཁབ།

en: Denmark
bo: ཏེན་མག

en: France
bo: ཧྥ་རན་སེ།

en: Greece
bo: ཀེ་རི་སེ།

en: India
bo: རྒྱ་གར།

en: Italy
bo: དབྱི་ཐ་ལི།

en: Jordan
bo: ཅོར་ཏན།

en: Pakistan
bo: ཕ་ཁི་སི་ཐན།

en: Panama
bo: ཕ་ན་མ།

en: Russia
bo: ཨོ་རོ་སོག

en: South Africa
bo: ལྷོ་ཨ་ཧྥི་རི་ཀ

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: Sweden
bo: སུའེ་ཏེན།

en: Switzerland
bo: སུའེ་ཙེར།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Greater than
bo: ལས་ཆེ

en: Less than
bo: ལས་ཆུང་བ

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Edit rule
bo: སྒྲིག་ལམ་བཟོ་བཅོས།

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Expression
bo: མཚོན་སྟངས

en: Per user
bo: སྤྱོད་མཁན་རེ་ལ

en: Numeric
bo: ཨང་གྲངས

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
