Field Validation (3.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (49 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Month
km: ខែ

en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

en: Chile
km: ឈីលី

en: Poland
km: ប៉ូឡូញ

en: Singapore
km: សាំង​ហ្គាពួរ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Add rule
km: បន្ថែម​ច្បាប់

en: Delete rule
km: លុប​ច្បាប់

en: Belgium
km: បែលហ្ស៊ិក

en: China
km: ចិន

en: Costa Rica
km: កូស្តារីកា

en: Czech Republic
km: សាធារណរដ្ឋ​ឆេក

en: Denmark
km: ដាណឺម៉ាក

en: France
km: បារាំង

en: Greece
km: ក្រិក

en: India
km: ឥណ្ឌា

en: Italy
km: អ៊ីតាលី

en: Jordan
km: ហ្ស៊កដង់

en: Pakistan
km: ប៉ាគីស្ថាន

en: Panama
km: ប៉ាណាម៉ា

en: Russia
km: រុស្ស៊ី

en: South Africa
km: អាហ្វ្រិក​ខាង​ត្បូង

en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

en: Sweden
km: ស៊ុយអែត

en: Switzerland
km: ស្វ៊ីស

en: Empty
km: ទទេ

en: Greater than
km: ​ធំជាង

en: Less than
km: ​តូចជាង

en: Edit rule
km: កែសម្រួល​ច្បាប់

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Minimum number of words
km: ចំនួន​ពាក្យ​អប្បបរមា

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
