Field Validation (3.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Add rule
sq: Shto rregullën

en: Delete rule
sq: Elemino rregullën

en: Greater than
sq: Më e madhe

en: Less than
sq: Më e vogël

en: Edit rule
sq: Ndrysho rregullën

en: Minimum number of words
sq: Numri minimum i fjalëve

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
