Field Validation (3.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Add
ur: شامل کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: Condition
ur: شرط

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
