Field Validation (3.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (42 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Year
eo: Jaro

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Month
eo: Monato

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Day
eo: Tago

en: Integer
eo: Entjero

en: Add rule
eo: Aldonu regulon

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Delete rule
eo: Forigu regulon

en: Belgium
eo: Belgujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Greece
eo: Grekujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Spain
eo: Hispanujo

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Greater than
eo: Pli granda ol

en: Less than
eo: Malpli granda ol

en: Edit rule
eo: Redaktu regulon

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Minimum number of words
eo: Minimuma kvanto de vortoj

en: Bundle
eo: Fasko

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
