Field Validation (3.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: France
br: Frañs

en: South Africa
br: Suafrika

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: Plugin
br: Lugant
