Field Validation (3.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Add
os: Бафтау

en: Format
os: Формат
